| alexandrabucur30000 a întrebat:

Care a fost cel mai de groaza film vazut de voi? as vrea si impresiile despre respectivul film.

Răspuns Câştigător
| Xar1 a răspuns:

Eu ma uit aici:
http://www.filmegratisonline.ro/
Uite-te aici..ai tot ce vrei!
Mai ales Ted! Hahaha...
Sper sa iti placa. Funda?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De obicei mă uit aici,
http://www.go4it.ro/......-10337166/
Te pup!

| TravisForest a răspuns:

Hey. Iti voi spune cateva filme la care sa te uiti daca vrei.

1. Mama (2013)
2. Texas Chainsaw (2013)
3. Silent Night (2012)
4. The Collection (2012)
5. Insidious (2010)
6. Dead Silence (2007)
7. The Pact (2012)
8. Piranha 3D (2012)
9. The Cabin in the Woods (2011)
10. The Awakening (2011)
11. Wake Wood (2011)
12. 11-11-11 (2011)
13. House of Wax (2005)
14. The Last House on the Left (2009)

Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| IfICanIhelpYou a răspuns:

Hmm Cred ca, Drag Me To Helllaughing este vorba de o baba care banca i ia casa, si angajata care e si personalul principal e blestemata de baba. Uita-te laughing

| karllacristinna a răspuns:

Am vazut Misterul gemenilor care merita vazut.E despre o fata a carei mama a murit in spital de pshiatrie.Si aceasta a inceput sa afle multe despre trecutul ei. Mama si bunica ei au avut frati gemeni care au fost supusi unor tratamente groaznice.Ea avand un frate geaman despre care nu stia care ii tot aparea in vise.Si din generatie in generatie sufletele gemenilor erau prinse intre 2 lumi.In finalul povestii ajuge si ea sa aiba tot gemeni

| Nicolescu_Alex_1998 a răspuns:

Blood night e un film de groaza