| rox13yy a întrebat:

Care a vazut "twilight"? cine imi poate spune cand apare filmul al 4-lea prima parte?

Răspuns Câştigător
| Kassandra_9578 a răspuns:

Edward se casatoreste cu Bella iar Aro si Jacob sunt impotriva nuntii iar Edward se bate cu Jacob si dupa aia Jacob vrea sa gaseasca un motiv ca sa-l omoare pe Edward! Ei (Bella si Edward) merg pe o insula Edward sw culca cu Bella si ea observa ca e mai garsuta si are greturi iar Edward nu stie ce se intampla iar Bella ii spune ca e posibil sa aiba un copil si se intorc inapoi in Forks si ii spune la Carisle (tatal adoptiv). Naste copilul si e fata.Ea creste foarte repede iar Edward nici nu banuieste ce nasol o sa fie.Copilul jumatate om-jumatate vampir creste foarte repede.Bella si toti fratii si rudele lui Edward trebuie sa o apere pe fata pentru ca daca afla Aro e nasol mai ales ca copilu e vamir si tot odata om.Pana la urma Aro afla si vn cu tot CLANUL VOLTURI sa-i omoare sau nu stiu sa o omoare pe fata iar Bella devenise deja vampir si ea putea sa tina gandurile la toti ca sa nu le citeasca Aro.
Fata om vampir se indragosteste de Jacob si Jacob de ea si...mai departe nu mai stiu ca asta cred ca tine de Breaking Down 2 pentru ca sunt 2 episoad Una cu nasterea Belei si cum devine vampir si a doua cu fata.

4 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Eu am vazut filmul iar al patrulea film prima parte apare pe 18 noiembrie anul acesta. happy

| GabyZarny a răspuns:

18 noiembrie in SUA. uite lista altor tari http://www.imdb.com/title/tt1324999/releaseinfo

| MâţaD a răspuns:

In noiembrie in acest an

| rox13yy explică:

Ms mult. abia ast sa apara sh filmul.stiu despre ce e vorba in film din carte dar totusi e mai interesant sa vad sh filmul