| catalina_2560 a întrebat:

Care ar fi un top 3 al filmelor voastre preferate?; D
Al meu e 1)Slumdog Millionare (cel mai adevarat film :X )
2)Prince of Persia nisipurile timpului
3)Stardust

13 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1. Titanic (superb!)

2.Twilight (Toate cele 3 parti + part. a 4-a care apare in 2011)

3.Mean Girl (Un film super cu adolescenti)

Cam acestea ar fi.Bineinteles ca mai sunt si : The clique, The mist (e de groaza), Prince of Persia, 'Tamara Drew', Tantalaul si gogomanul (o comedie super), Final Destination (toate cele 4 parti) etc.

Sper ca te-am ajutat. big grin

| Conia a răspuns:

1.Hachiko A dogs story
2.Prietenii mei elefantii
3.50 first dates
acestea sunt mai tristebatting eyelashes in afara de 3, iar comedie Just visiting este o comedie simpaticabatting eyelashes. Acestea mi-au venit pe momenthee hee

| Messyhair a răspuns:

1. The Godfather
2. Gone with the wind
3.The Gladiator

| sirina_7189 a răspuns:

1.Titanic
2.Leon
3.Twilight (primul film)

| cipri08 a răspuns:

1. Sherlock Holmes
2. Inception
3. Law Abiding Citizen

| Nicooooo a răspuns:

1Twilight
2The last song
3Greta

| BlackVeil a răspuns:

1.Pick of destiny
2.Ghost Rider
3. Orphan

| ROB3RT89 a răspuns:

Serile america pie, scary movie, drac me to hell, Fast & furious si transporterhappy

| Bojthe a răspuns:

1: Pe aripile vantului
2: Pasarea spin
3: Micdejun la Tiffany

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Nu prea ma uit la filme, in general prefer serialele, dar cred ca topul meu suna cam asa:
1. A walk to remember
2. The Hangover
3. Eurotrip
Astea mi-au venit pe moment in minte, daca as sta sa ma gandesc mai bine, probabil as fi zis altele.

| blackwidow a răspuns:

The Shawshank Redemption pe locul unu
Schindler's List si Shutter Island pe locul doi
Inception si City of God pe locul trei
Am pus cate doua pe ultimele doua locuri pentru ca nu pot sa fac o diferenta intre ele...

| Ge0 a răspuns:

1.o iubire de neuitat 2.printesa si broscoiul 3. week-end cu mama

Răspuns utilizator avertizat