| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca a fost cel mai fain episod Robotzi? eu zic ca kidnapare big grin

Răspuns Câştigător
| UsErNaMeTPU a răspuns:

Ep. 18 (parerea mea)big grin

14 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Eu zic ca ep 15 e cel mkai tare, replicile cum ar fi :
Barman, hai cu mama ta! sau Te despica Ba cap de pluta.etc
laughing sunt foarte misto fata de altele, i-a corupt pe adolescenti, mai ales pe la scoala cand se intalneau baietii si ziceau : ba, hai cu mama ta laughing
Foarte funny si super love struck

| NoMusicNoLife a răspuns:

De acord cu tinewinking

| adrianarp a răspuns:

Kidnapare e episodul meu preferat. daca nu ma crezi ( adica crezi ca zic ca e episodul meu pref doar asa ca sa fie ca al tau si poate sa imi dai fundita), poti sa te uiti si la raspunsurile mele, ca am mai zis la o intrebare ca kidnapare e episodul meu preferat.

| Damasc a răspuns:

Si eu cred la fel :-&

| Ciprian16 a răspuns:

Mie mi-a placut ala cu dildau, ala cu "eu-mi bag p*** in ia gaura din acoperis, si ala cu awp!

| izaaa a răspuns:

Cu sigurantsa a fost kidnaparehappy...e suuuper episodul acelalove struck. mie mi-a mai placut Vocatiehappy, iubesc papagalu' allalaughing si Paralele sau Prieten, Defect si Vinhappy... Iubesc episodul cu Psihichappy. Oricum e un serial foarte tare si are mult succes!

| Veronici a răspuns:

1. Vocatie
2.Grim
3.Defect

| FeelingFine a răspuns:

Mini.apropo:Be gu mine laughing glmhee hee

| ElShaarawy a răspuns:

1.Kidnapare : mainile pe **** toti suntem bruiati nu scapati sapunul nu va aplecati partyyyyyyyyyy.
2. Vocatie : ca e soare ca-i furtuna ca ma fulgera la pruna imi duc drumul nencetat m-a facut mama pirat...laughing
laughing)))

| Madaliinaaa a răspuns:

Kidnapare estee preferatull meu. Este un episod...Nu am cuvinteee! Nu poti sa te uiti fara sa razi "in hohote". E un episood reusitt.[Replici preferate:-F.O.C.A:Nu sari in raza! Mo:Bine foca, is pe fazaa!-raza soareluiiiblushing Bye` :*

| Bya132 a răspuns:

Cel mai mult îmi place Kidnapare pentru că are replici haioase...

| waXonwaXoff a răspuns:

1.Mini
2.Huda
3.Intrus/Kidnapare

| andaaa a răspuns:

rolling on the floor pf toate.ii ador:X:X
si ala cu dietatietoru e super:X si mazga e tare:X
deci toate au ceva fain:X:X

| monica2201 a răspuns:

Si mie tot Kidnapare mi.a placut cel mai mult! :X

Barmaaan. Hai cu mata! Bumtzi Bumtzi Bumtzi! laughing

Întrebări recente