| Venus_5079 a întrebat:

Care desen, serial, film va place mai mult de pe disney channel

Răspuns Câştigător
| RedLove a răspuns:

Poi mie imi place:
desene:
-Totul pentru dans (imi place sa dansez)
Serial
-Nini
Film:
-Avalon High :X:X:X:X
fundita:*:*:* (dar nu stiu daca te-or ajutat raspunsurile mele tonguetongue

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

Desen - Brandy si Dl. Mustacila
Serial - Zack si Cody - O viata minunata pe punte s
Film - Lemonade Mouth, Camp Rock sau comedia aceia cu Gheata subtire

| summertime a răspuns:

Imi place Zeke and Luther si Den brother(asta imi place cel mai mult, pot spune ca nu pierd nici un episod), dar in general ma uit aproape la toate.

| MARRRRRYYA a răspuns:

Desen:Noua şcoala a împaratului şi Brandy si dl.Mustacila
Serial:Nini
Film:Lemonade...arată f.f dragut Adam

| Crym a răspuns:

Camp Rock 2, hannah montana iar. acum ca hannah montana se termina, de fapt in Londra s-a terminat deja. Lemonade Mouth big grin.

| vipoletaviperita a răspuns:

Imi place foarte mult serialul "Magicienii din Weverly Place" cu Selena Gomez.