| nevermatch a întrebat:

Care e cel mai bun serial lansat in 2021? Dar film?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand vine vorba despre bun, in cazul filmelor, automat ne legam de preferinte, si automat de lucruti oarecum abstracte.

Ar putea sa iasa si un studiu amanuntit facut de niste experti in acest caz, daca tie nu iti place filmul... tot ai crede ca este bun? Sau ce face un film bun?
Nota pe IMDB? Ca asa se poate afla foarte usor.

Un exemplu al acestui an spus de mine ar fi... filmul: Dune.

| Sn4k3 a răspuns:

Film: Nobody
Serial: Dr Death/Resident Alien

| J0B0MAT a răspuns:

Shadow and bone
Black widow

| 19flo79 a răspuns:

Depinde ce gen preferi.
Mie imi place Finch, cu Tom Hanks happy

| IAR a răspuns:

The Wheel of Time, destul de bun, aduce ceva fresh mai ales ca numai mediocritati de seriale au fost lansate in ultimul timp.
Toate episoadele sunt bune dar episodul 1 si 4, intensitate maxima. happy

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut! Sunt foarte multe seriale si filme lansate recent si foarte bune, insa aici depinde si de preferintele tale. Eu sincer iti recomand sa te uiti la Red Notice, Lupin.

| Sktrkdk a răspuns:

Du-te pe twitter la perversedfamily ca au filme smechere