| SusanuYonutz a întrebat:

Care e cel mai fain episod din naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| TheDarkNightWolf a răspuns:

Salut cred ca sunt mai multe episode fain, dar mie mi-a placut episoadele in care Naruto se lupta cu Pain(cred ca sunt vreo 3-4 episoade in care acestia se lupta), insa lupta incepe in episodul 163 si de asemenea Naruto stapineste sage mode si inca vine cu noua sa tehnica rasen shuriken e foarte tare

1 răspuns:
| diadiana2604 a răspuns:

Pentru mine episoadele in care naruto se lupta cu sasuke pentru al aduce inapoi in satul konoha si chiar reuseste undeva la ep 475-478 cred