| alex4111 a întrebat:

Care e cel mai tare film de comedie? La care rad de ma prapadesc dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruno
Old School
Superbad
American Pie (primele 5 parti) big grin

8 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Cine de ce ride mai mult difera.De exemplu de ce rid eu nu ride si baiatul meu si viceversa.Totusi comediile lui Louis De Funes cred ca sunt irezistibile, ca sa te conving iti trimit din film un mic videoclip:http://www.youtube.com/watch?v=vyPf7JjVgeU

| carminaburana43 a răspuns:

Sau acum mi-am adus aminte de acest film cu Bud Spancer la care iarasi am ris cu lacrimi:http://www.youtube.com/watch?v=GgoolZ-Mo48

| dolcEE a răspuns:

CARMINABURANA -daca ti se par amuzante fimuletele alea... straight face

| Fabulous a răspuns:

Miss march

| Rossey a răspuns:

Masca,B.D,Mr bean.

| Eu_7717 a răspuns:

American pie 1-7 laughing... 8`u nu l-am vazut deci nu stiu cum ii, da banuiesc ca ii la fel de fain... orkm 5 ii cel maii tare!

| shushulyka a răspuns:

In pom