| anonim_4396 a întrebat:

Care e filmul vostru preferattttt?

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

E o intrebare grea, foarte grea pentru ca daca esti cinefil sunt multe filme foarte frumoase si bune, dar personal imi place mult filmul Kingdom of Heaven (Regatul Cerului) de Ridley Scott.

14 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Curing fear cu Sf. Luca al Crimeii sau Ostrovul. Doamne ajuta!

| Dismally a răspuns:

E foarte greu sa aleg, sunt vreo 300 care mi-au placut foarte mult, nu stiu sa iti spun primul care imi vine prin cap poate: Stand by Me (1986). Dar al tau care este? happy

| VoidEternal a răspuns:

Nu aș zice neapărat că e filmul meu preferat, dar e filmul care m-a influențat cel mai tare la momentul la care l-am văzut. Este vorba despre The Fountain, un film relativ obscur dar care m-a lăsat holbandu-ma 30 de minute in gol la un colt de tavan. Are o coloană sonoră absolut superbă compusa de Clint Mansell.

Poate acum nu m-ar impresiona atât de tare, dar nu e fără rost vorba "toate la timpul lor". La vârsta la care l-am vizionat eu, adică pe vremea când eram adolescent a fost o experiență care m-a marcat.

| Brizbriz a răspuns:

Terminator 2 Judgement Day

| wildthing a răspuns:

Cum poti sa alegi doar un film? Sunt multe filme care mi-au placut, nu pot sa aleg doar unul.

| CleanHeart a răspuns:

Din 600 + seriale si filme vazute castigatorul e clar unul copilaresc chinezesc laughing meteor garden.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Ultimate Gift (Cel mai de pret dar).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tacerea mieilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Godfather.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The game of thrones

Răspuns utilizator avertizat
| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Nu exista unul preferat, sunt foarte multe happy

| Lovelyrockgirl a răspuns:

10 thinks i hate about you.

| ofataoarecareee a răspuns:

Hahaha