Care era in copilarie desenul tau animat preferat?

Cand erai mic/a, care era desenul tau animat preferat? Mai tii minte replici din el? :)

Noi ne-am amuzat azi cu acest mash-up care ne-a trezit o groaza de amintiri:

97 răspunsuri:
| EmmaShefferd a răspuns:

INUYASHA clar si neschimbat!

| andreea9948987 a răspuns:

Viata cu Louie ( "e strigator la cer" )
Copiii de la 402
Ce-i cu Andy
Power rangers

| PoneiulFERICIIIIIT a răspuns:

My Little Pony: Friendship is Magic ^^

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Scooby-Doo, X-Men, Spider-Man happy

| iiamy a răspuns:

Curaj caine fricos cam asa ceva
vaca si puiul
nevastuica

| єχcєєℓ a răspuns:

Curaj cățelul cel fricos "câine prost!" laughing încă mă mai uit pe cartoon network când prind big grin

| marciana a răspuns:

Cel mai mult Tom & Jerry, apoi Scooby Doo, Fetitele Powerpuff, Samurai Jack si Ed, Edd si Eddy.

| iamadaydreamer a răspuns:

Curaj, caine fricos!

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Regele Şaman.

| georgianageo13 a răspuns:

Barbie tom si jerry oraselul lenes

| MadutzaMadda496 a răspuns:

Scooby-Doo si Tom şi Jerry

| Lia340 a răspuns:

Codename:kids next door; Edd, ed si eddy; Arthur; Cramp twins...Scooby Doo, Casa Foster, Aventurile lui Pigley...Zambetul lui Sharon, daca ar fi sa enumar tot ce mi-a placut, ar lua foarte mult laughing

| anamary a răspuns:

Scooby-Doo

| Cindea_Cristina_1917 a răspuns:

Tom si jerry

| gfghr a răspuns:

Curaj, catelul cel fricos

| BiaaMikaleson a răspuns:

Scooby Doo

| CameliaMaria a răspuns:

Tom&jerry, scooby-doo, Cow and Chicken, The Why Why Family, SpongeBob, Samurai Jack, Courage the cowardly dog, Time Squad.

| umbrax a răspuns:

Courage the cowardly dog
scooby doo
o lume disparuta
ed edd eddy
in general alea mai vechi care se difuzau pe fox kids pe urma jetix si alea de pe minimax

| TOOL a răspuns:

Curaj, caine prost ma faci de raslaughing!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai la acea vreme nu avem ce sa alegem si ma uitam cu drag la desenul animat Mihaela, apoi duminica era ciocanitoarea woody si imi erau tare dragi aceste animate, apoi a venit nelipsitul desen Tom si Jerry/Popeye Marinarullove strucklove struck:
O zi frumoasa sa avetihappy

| OaiaNinjalău a răspuns:

Curaj, cainele fricos!

| Band12Nikki a răspuns:

Multe!
happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi placeau foarte multe. Stiam programul pe Cartoon Network de dimineata pana seara.
Imi placea: Scooby Doo, Gemenii Cramp, Edd, Ed si Eddy, Curaj cainele fricos, Xiaolin Showdown, Powerpuff Girls, Johnny Test, Tom si Jerry ş.a. big grin

| kiki1100 a răspuns:

Pai...Totally space! Acum nu-mi place...

| Prettygoodgirl a răspuns:

Bugs bunny

| AdelinaMD a răspuns:

Tom&Jerry

| PeFuga a răspuns:

Pff... cand eram eu mica erau multe desene animate frumoase la tv si partea cea mai faina era ca le vedeam in engleza laughing Video asta a trezit multe amintiri big grin

| AdrianaBacescu a răspuns:

Pai erau multe, si acum mai tii minte numele desenelor animate.

| Mussette a răspuns:

Tom & Jerry!

| Goia_Aurelian_1997 a răspuns:

Spoongebob,pantaloni patrati!