| loL_7570 a întrebat:

Care este cea mai faina parte din "The vampire diaries"?

4 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Ooo :X E un serial genial! Sunt multe parti fainehee hee Depinde si la ce sezon te referi. In fiecare episod se intampla ceva, de fapt mai multe lucruri interesante, si mereu te tine in suspans cu ce se va intampla.

| Pisicuța a răspuns:

N-am citit prea mult din primul volum dar cred ca toate partile's faine.

| Pisicuța a răspuns:

Ahh scuze azi am terminat primul volum si din el partea cea mai tare e cand Stefan il intalneste pe Damon in padure :X

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Nu cred ca pot sa aleg o singura partelaughing
Majoritatea sunt mortaleee:X:X
Sorrybig grin