| ZambetheCaptive a întrebat:

Care este cel mai furmos anime vazut de voi?happyvreau neaparat sa vad niste anime noi dar nu prea stiu ce sa aleg

16 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Sailor moonlove struck

| Eyleen a răspuns:

Sailor Moon,Avatar the last airbender,shugo chara,little snow fairy sugar, Tokio mew mew, zero no tsukaima

| Resource a răspuns:

Lovely Complex :X, Nana, Hell Girl ^_^

| 0marry0 a răspuns:

Corda d' oro (reverse harem + muzica)
Ouran Host Club (reverse harem)
Junjou romantica (yaoi)
Spiral (bishounen + mister)
Kaleido star (shoujo)
naruto/ naruto shippuden
jigoku shoujo (mister, supranatural)

| sebywarlord a răspuns:

Elfen Lied

| rolfenstein a răspuns:

Mi.a placut foarte mult naruto si inuyasha

| AlexSM86 a răspuns:

Garantat ca e Hellsing happy

| Bogdanst a răspuns:

Uita-te la filmul >>Despicable.Me

| Gabe4You a răspuns:

Gravitation :X:X apoi...nu stiu acum am inceput sa ma uit la anime yoai (cele in limita bunului simt.gen gravitation) am mai vazut si papa to kiss in the night...nu ti-l recomand deloc straight face ai acum ma uit la gakuen heaven e dragut. oricum iti recomand gravitation; Pa-pa! happy

| GodBlessYou a răspuns:

Seria Dragon Ball, uita-te la Dragon Ball si Dragon Ball Z...

| GodBlessYou a răspuns:

Dragon Ball si Dragon Ball Z, uita-te si nu vei regreta. Poti sa cauti si opini pe net despre acest anime si vei vedea numai pararei de bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand Naruto, apoi altelelaughing. De exemplu Hell Girl, Death Note, Bleach, Fairy Tail, Vampire Knight, Inuyasha etc. happy

| AbcElly a răspuns:

Nana

| Will_5472 a răspuns:

Elfen Lied Cel mai tare! si dupa high skool of the death care apare seria noua in cateva zile.Si de naruto nu mai zic ca stiu cal sti :*

| Hirdau_Catalina_1988 a răspuns:

Vampire knight
vampire knight guilty
skip beat-cel mai tare
special a
manga-midnight secretary, virgin crisis, devils kiss
sper ca te-am ajutat