| Crissww a întrebat:

Care este cel mai horror film pe care l-ati vazut? Sunt o mare fana a filmelor horror

Răspuns Câştigător
| pisicutza111 a răspuns:

Mirrors
The ring

9 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

The exorcist

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna happy
The Centipede Human...asa am auzit, nu l-am vazut confused dar cred ca pe care l-am vazut este Saw big grin

| Ellaa98 a răspuns:

Cel mai horror film vazut de mine este ''Orfana''

| SayCheesexD a răspuns:

Eu, una, Am fost ingrozita de filmul House Of Wax [ Casa de Ceara ]. Am cautat filmul in doua parti, iar cand am vazut prima parte mi-a fost frica sa ma uit la a doua. Un altul, nu chiar asa de groaza, este Trick R` Treat, o poveste de Halloween, destul de groaznica. Am mai vazut unul, foarte bun, care probabil ca este si partial comedie, Piranha 3d. Este foarte tare, l`am vazut si in 3d, foarte groaznic, sadic, doar ca intr-un fel sunt si faze comice. Area 51, un film de groaza cu extraterestrii.
Uite inca cateva :
Red Riding Hood, Largo Winch 2, The Rite, The Exorcist [ foarte de groaza, nu te uita seara laughing ]

Funda? :*

| Șâret a răspuns:

Orfana.Văzut la miezul nopții, e destul de strongwinking

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Cel mai horror pe care l-am vazut e jeepers creepers sau se mai numeste si tenebre, dar am inteles ca the human centipede e cel mai horror, nu l-am vazut pentru ca sunt slab de inima, ma sperii repede.

| Bianca111 a răspuns:

"Vineri 13"

| Red20 a răspuns:

Cosmar de ziua idragostitilor happy