| alexcelfrumos14 a întrebat:

Care este episodul vostru preferat din schimb de mame?

Răspuns Câştigător
| exoticbutters a răspuns:

Nu apa

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Inca mai exista emisiunea asta? laughing La ce sezon s-a ajuns?

| 47red a răspuns:

Episodul cu tanti Mari (nu apa) din mai multe motive. Unul al fi ca e din acelasi judet cu mine, al doilea ca mi se parea amuzant cum face si al treilea ca am un fel de legatura de familie cu ea si ne cunoastem cat de cat (e nasa sau ceva de genul a unor verisori de gradul al 2 sau 3 lea)... happy

| Batters67 a răspuns:

Cel in care e Estera...nu mai stiu care era haha

| MihaiFundescu a răspuns:

Al meu si al Sotiei mele este ala cu doamna care bea ghimbir si avea un magazin de haine in mall.