| evaevaeva19 a întrebat:

Care este numarul de telefon care apare la sfarsitul emisiunii OCHII DIN UMBRA?

Răspuns Câştigător
| Isabella110 a răspuns:

Buna. Numarul este : 037.40.60.466

| evaevaeva19 explică (pentru Isabella110):

Multumesc.
Nu stiu de ce nu ma lasa sa-ti dau funda.

| Isabella110 a răspuns (pentru evaevaeva19):

Nici o problema happy Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| Kyss_Pysicutza_1989 a răspuns (pentru Isabella110):

Asa e nr de la ochii din umbră

| Nechita_Selena-Alexandra_1996 a răspuns (pentru Isabella110):

Nu-mi răspunde nimeni la acest nr.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acesta e numărul,
Te pup!

| Tanase_Elena_1950 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vă mulţumesc din suflet. dar nu-mi răspunde nimeni la acest număr.

| Tanase_Elena_1950 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot să angajej ochii din umbră, în calitate de prietenă înşeltă?

| Vijoli_Dan_Ovidiu_1967 a răspuns:

| Strimbeanu_Florin_1977 a răspuns:

Pentru unu

| Strimbeanu_Florin_1977 a răspuns:

Buna ma numesc ionela sant din dambovita si as dori si eu un nr de telefon de la emisiunea ochii din umbra.

| Iulian_Mihai_1991 a răspuns:

Vreau si eu sa particip la emisiune si vreau sa va duceti si sa filmati la domiciliul fostei soti si sa o filmati si pe ea si pe taicasul ca m-a folosit si mi-a luat bani si nu mai vrea sa imi dea inapoi va rog frumos adresa ei este str brodina nr 10 A

| Raisa_Denisa_1997 a răspuns:

Care este numar bun sa pot suna v rog

| Miron_Florin_1988 a răspuns:

Sotia cred ca ma inseala si am nevoie de emisiunea dumneavoastra dar nu stiu numarul de contact, daca aveti placerea sa mi-l dati cineva, VA MULTUMESC!

| Paulmunt a răspuns:

| Gabriel_Yany_1968 a răspuns:

Nr tel ochii din umbra

| Nastase_Crystofor_1994 a răspuns:

As vrea si eu nr lu ernes

| Lui_Radu_Vraja_Nadia_1979 a răspuns:

| Dey_Dany_1995 a răspuns:

Buna as dori sa iau si eu legatura cu ernest de la emisiunea ochi din unbra am o problema grava cu logodnica mea cer ajutor de la ernest