| anonim_4396 a întrebat:

Care este numele băiatului poreclit "balauru" din lecții de viata in sezonul 5 si episodul 19?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Liviu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai intrebati de "actorii" din Lectii de viata. O mare parte din persoanele care apar in acel show nu sunt actori in adevaratul sens al cuvantului, sunt studenti sau persoane de rand care fie vor sa castige un ban in plus, fie aspira sa ajunga acori asa ca sigurul mod prin care le-ati putea afla numele este daca cineva ii cunoaste personal.