| vasileelectricitate a întrebat:

Buna! Stie fineva numele actorilor din lectii de viata sezonul 6 episodul 11? (dau funda)

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Un actor e hany derbas care e mai tanar! ioan isaiu alt actor care e mai batran! atata stiu! numai imi aduc aminte celelalte! da am vazut acel episod! foarte dramatic un baiat de bani gata vrea sa obtina tot ce vrea el de la parinti! pe taicasu il baga in mormant cu totul! regreta dar trebuie sa ii preia slujba ca sa munceasca in memoria lui!

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Pare un film marca protv..vezi pe siteul lor sau da:le un email.

| ReignForest a răspuns:

Când se termină episodul cred că scrie la sfârșit

| Fineas10 a răspuns:

Dar din episodul 11 din sezonul 5?