| Stefiii87 a întrebat:

Care este personajul principal in serialul iubire si onoare care difuzeaza pe acasa?

8 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

Buna!

Seicul Amir bin Hussein el Jisr si Ilinca Stuttman sunt cele doua personaje principale din serial.

| Oxanna a răspuns:

Pai sunt personajele principale:
Ilinca Stuttman si Amir Bin Hussein El Jihr

| Sabwy a răspuns:

Pai Ilinca si Amir, nu?laughing[madalina draghici si radu valcan]
ele sunt principalele

| Daisy_5316 a răspuns:

Amir şi Ilinca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilinca

| R_8074 a răspuns:

Radu Valcan

| pustiinocent a răspuns:

Ilinca si amir

| chuckie a răspuns:

Am citit ce au raspuns unii laughing unele raspunsuri sunt stupide laughing. Ei bine tu aiintrebat cine este PERSONAJUL (aIII-a singular)! Ei bine, protagonistul este Amir (el este personajul), Radu Valcan pe numele lui! Noul sezon incepe pe 24 ianuarie ora20:30! Abia astept! VREU Funda!