| anonim_4396 a întrebat:

Care este personajul vostru negativ preferat dintr-un film/serial/telenovelă?
Al meu este "Bernarda Saenz" din telenovela "La Otra" (Cealaltă femeie, 2002)

https://youtu.be/jjaKaGDV1qE (cea blondă)

Ce e o face pe Bermarda diferită de alte personaje negative (villains) este faptul că nu avut parte de un sfârșit tragic, ci a rămas independentă si cu o sumă bunicică de bani. big grin

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Jokerul lui Nolan.

Poate si profesorul Moriarty.
Poate chiar si Thanos.

Sau chiar Hannibal.

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îl prefer pe Gabriel GARKO, chiar si in rolurile negative. happy

Iar dintre femei, pe Emily Blunt.

| Inferno a răspuns:

Negan - Walking Dead

| Lukasssz a răspuns:

Joker,pur si simplu e perfect!

| wildthing a răspuns:

J.R. Ewing

| Anuket a răspuns:

Recent este Andreea din Adela.
De altfel, îmi place Narcis din Reign, deși nu știu sigur dacă e personaj negativ. De asemenea, îmi place eroul din You.

| BIoody a răspuns:

Azazel din supernatural
darkseid din dcu
thanos din mcu
aizen din bleach
uchiha madara din naruto shippuden
kagetane din black bulet
yagami light din death note
si finally joker (lol nu stiam ca are atatia fani)(eu seman mult cu joker) in real atat ca ma prefac ca respect legea chiar daca unoeri mai fac si ilegalitati pentru ca imi permit si nu-mi pasa prea mult de consecinte)

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Al meu e Blackbeard din One Piece pentru ca este unul dintre cele mai deștepte personaje.

| Endita4689 a răspuns:

Este pe YouTube o telenovelă veche venezueleană "Peligrosa" se numește.
https://youtu.be/9Vm86kCSjH8
Dacă înțelegi spaniola, o poți viziona.
Personajul Jessica Lares interpretat de Elisabeth Morales este genial. Dar nu are un sfârșit fericit.