| LaySsa27 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din serialul Nini?

Răspuns Câştigător
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Mie imi plac toate personajele, toate au rolul lor, chiar daca unele sunt mai rele(Celina) sau mai bune, toti sunt oameni si trebuie apreciati, deci nu am unul favorit, toti imi plac la fel de mult pe cum imi place si telenovela.
P-pahappy!

15 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Mie imi place Niniiiikiss
Dar pe ceilalti nu-i displac.imi place si Lolaa si Martin etc.

| pwp a răspuns:

Feminin: nini
masculin:thomas
dar tie?

| MissAvocado a răspuns:

Cea mai dragute mi se par : nini, sisi, lola

| paty00 a răspuns:

Lola Martin si Nini

| LaySsa27 explică:

Personajele mele preferate sunt Nini, Sofia, Lola si mai ales Sicilia!

| ✿puffa✿ a răspuns:

Lola e cea mai sweet

| ChishyyAlle a răspuns:

Dintre fete imi place de Nini
Dintre baieti imi place de Victor.
Te rog, trimite-mi toate intrebarile din Nini stiu totul despre ea!
Funda?

| dragutzyka29 a răspuns:

Nini si ambasadoru, dar foarte mult imi place si cici

| Sabynutza_1045 a răspuns:

Mie imi plk de nini si de felul in care intra in probleme si cum iese si de ambasador ca are felul lui de a o trata penini si in concluzie imi plk amandoi pentru felul lor de a convietui si pentru ca fac acesta telenovele interesanta si pe mine sa planga ca au scos-o de la ep 61

| Sabynutza_1045 a răspuns:

Aaa si ceaa mai frumoasa si care are voce e Lola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuh:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa e sofia si martin le sta bine impreuna. mie lola mi se pare o proasta. mai imi place si nini impreuna cu tomac. imi pare rau ca sa scos chiar la ep 61

| DarinaLove a răspuns:

Sincer nu prea ma uit
dar cele mai frum mi se par, lola, celina si.cam atat

| radugeorge25 a răspuns:

Nu prea ma uit, dar nini

| aMaLyA9712 a răspuns:

Mie imi place de nini, lola si ambasadoru si celina e frumoasa dar nu prea imi place rolul ei
personajul tau preferat care e?:X