| Ida_Luca_1977 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat de pe Disney Channel? Dau fundita! Vreau sa vad cel mai preferat serial ales de voi. Cele mai multe voturi despre un serial anume, cel mai bun serial! Haide-ti, hai!

15 răspunsuri:
| SethEmm a răspuns:

Aproape toate in afar de nini si de panaramele alea mickey mouse sau cum il cheama

| LastNight1324235436 a răspuns:

Sincera sa fiu...niciunu

| Byanka13 a răspuns:

Nini

| Dudyy a răspuns:

Pai O viata minunata pe punte si Jessie

| loveanime059 a răspuns:

Ce-mi mai mult imi place zack si cody pe punte love struck si in rest imi mai place si nini, Sony, totul pentru dans, magicienii, bafta charly sau cum s-o scrie, jessie, bona mea e un vampir, phineas si ferb si atat in rest sunt porcarii-parera mea

| carlito8379 a răspuns:

1 Sunt in Formație
2 Jessie
3 O viața minunata pe punte
4 Și multe... altele...

| SKa a răspuns:

Sunt in formatie ceii mai nebunii oamenii happy

| daryaalesia a răspuns:

Jessie happy

| lamborghin1 a răspuns:

Magicienii din Waverly Place
O ador pe Selena Gomez

| KoCs a răspuns:

Jessie,Magicienii din Waverly Place, O viata minunata pe punte, si cam atat.

| gesi11 a răspuns:

1. Magicienii din Waverly
2.O viata minunata pe punte
3.Nini
4. Zeek si Luther
5.Nevastuica Rock
6.Jessie

| Kocsis_Bogdan_1991 a răspuns:

Magicienii din Waverly Place e super tare

| JoshuaRO a răspuns:

Imi place Necastuica Rock, Bobocii isteti, Magicienii din Waverly place, Zeek si Luther, O viata minunata pe punte, etc etc

| Mintas_Alex_1994 a răspuns:

Magicienii din Weverly Place e favoritul meu