| Leyla1231 a întrebat:

Care imi spune niste filme faine?

3 răspunsuri:
| yoana_5239 a răspuns:

Master of horor,drag me to hell,astea is horor, comedii: not anoning teen movie, scary movie 1-4, american pie 1-5, vampires suck, fantezie sau ceva: twilight 1-3, stapanul inelelor 1-3, wonderworld, dragoste nuprea ma pricep doar asta' 50 de intalniri', sau' ca in rai' mai sunt si de goraza 'ochii', amyntiville, sper ca te-am ajutat

| m0gd0 a răspuns:

Daca vrei un film til dau legendele palatului concubina regelui incepe la ora 18:25 si al doilea episod la ora 19:05 sunt fime coreene

| Robby2607 a răspuns:

Charlie St. Cloud, Catch me if you can, Country Strong, Animals United, No Strings Attached, In The Mix (Usher), Clash of The Titans.si daca nu iti place nici unul din astea, promit ca revin happy