| NykusorBl3nd a întrebat:

Care imi zice si mie, care sunt melodiile din filmul fast five ( fast and furios 5) dau funda plzz

Răspuns Câştigător
| Rares_3460 a răspuns:

Uite aici o lista cu toate melodiile:
01. Lalo Project feat. Aelyn - Listen to me, Looking at me
02. Ellie Goulding - Under The Sheets (Jakwob Remix) [Dubstep]
03. DJ Tiesto - I don't need to need you
04. Don Omar, J-doe, Reek da Villian & Busta Rhymes - How We Roll (Fast Five Remix)
05. Ludacris - F5 (Furiously Dangerous) [feat. Slaughterhouse & Claret Jai]
06. Tejo Black Alien And Speed - X-Train (Quem Que Caguetou)
07. Cyberpunkers - I Needed To Go - Original Vers
08. Don Omar - Taboo
09. The Toxic Avenger - Escape
10. I Needed To Go (Just A Band Remix)
11. OST Форсаж 5 - track
12. Brian Tyler - Fast Five Suite
13. ObandO - Batalha
14. OST Форсаж 5 - track
15. The Crystal Method - Double Down Under
16. MV Bill - L. Gelada-3 da Madrugada
17. David Banner - Get Bass
18. Carlinhos Brown - Carlito Marron
19. Lo Fidelity Allstars feat. Pigeonhead - Battleflag
20. OST Форсаж 5 - track
21. Brian Tyler - Mad Skills
22. Fast Five - Daddy Yankee
23. Lil Jon ft Pitbull - Krazy (RAP Remix)
24. Souja Boy - Crank That
25. Pitbull - Boom, boom(Ost Форсаж 5 Fast Five)
26. Hybrid - Han Drifting
27. Brian Tyler - Assembling the Team
28. Tito El Bambino feat. Daddy Yankee - Chequea Como Se Siente
29. Marilyn Manson - Tainted Love
30. Don Omar - Danza Kuduro (feat. Lucenzo)
31. Speed, Black Alien & Tejo - Follow Me Follow Me (Quem Que Caguetou) [Fast 5 Hybrid Remix]
32. Marcelo D2 & Claudia - Desabafo Deixa Eu Dizer
33. Edu K & Hybrid - Million Dollar Race

Sper sa iti fie de folos!

4 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

1. How We Roll (Fast Five Remix)- Don Omar, Busta Rhymes, Reek da Villian and J-doe
2. Desabafo/Deixa Eu Dizer – Marcelo D2/Claudia
3. Assembling the Team – Brian Tyler
4. L. Gelada-3 Da Madrugada – MV Bill
5. Carlito Marron – Carlinhos Brown
6. Han Drifting – Hybrid
7. Million Dollar Race featuring "Popozuda Rock N’ Roll" – Edu K and Hybrid
8. Mad Skills – Brian Tyler
9. Batalha – ObandO
10. Danza Kuduro – Don Omar featuring Lucenzo
11. Follow Me Follow Me (Quem Que Caguetou? (Fast 5 Hybrid Remix) – Tejo, Black Alien and Speed
12. Fast Five Suite – Brian Tyler
13. Furiously Dangerous – Ludacris featuring Slaughterhouse and Claret Jai

| Des13 a răspuns:

1. How We Roll (Fast Five Remix)- Don Omar, Busta Rhymes, Reek da Villian and J-doe
2. Desabafo/Deixa Eu Dizer – Marcelo D2/Claudia
3. Assembling the Team – Brian Tyler
4. L. Gelada-3 Da Madrugada – MV Bill
5. Carlito Marron – Carlinhos Brown
6. Han Drifting – Hybrid
7. Million Dollar Race featuring "Popozuda Rock N’ Roll" – Edu K and Hybrid
8. Mad Skills – Brian Tyler
9. Batalha – ObandO
10. Danza Kuduro – Don Omar featuring Lucenzo
11. Follow Me Follow Me (Quem Que Caguetou? (Fast 5 Hybrid Remix) – Tejo, Black Alien and Speed
12. Fast Five Suite – Brian Tyler
13. Furiously Dangerous – Ludacris featuring Slaughterhouse and Claret Jai
aici ai si ceva videoclipuri pe langa nume: http://soundtrack-movie.com/fast-and-furious-5/

| Christinex a răspuns:

1. How We Roll (Fast Five Remix)- Don Omar, Busta Rhymes, Reek da Villian and J-doe
2. Desabafo/Deixa Eu Dizer- Marcelo D2/Claudia
3. Assembling the Team- Brian Tyler
4. L. Gelada-3 Da Madrugada- MV Bill
5. Carlito Marron- Carlinhos Brown
6. Han Drifting- Hybrid
7. Million Dollar Race featuring "Popozuda Rock N’ Roll" – Edu K and Hybrid
8. Mad Skills- Brian Tyler
9. Batalha- ObandO
10. Danza Kuduro- Don Omar featuring Lucenzo
11. Follow Me Follow Me (Quem Que Caguetou? (Fast 5 Hybrid Remix) – Tejo, Black Alien and Speed
12. Fast Five Suite- Brian Tyler
13. Furiously Dangerous- Ludacris featuring Slaughterhouse and Claret Jai

Melodia de final a filmului este How We Roll (Fast Five Remix)- Don Omar, Busta Rhymes, Reek da Villian and J-doe.

| pushtyu94 a răspuns:

Stiu decat o mel : Don Omar - Danza Kuduro