| Loryoficial a întrebat:

Care stie filme faine, dar filme din 2010 [PS. nu vreau site`uri sa le vizionez online, vreau sa le descarc]... cele mai bune filme primesc funda!big grin

3 răspunsuri:
| Quiss a răspuns:

Shutter Island
Prince Of Persia : The Sands of Time
Inception
Ip man 2
- astea sunt dupa parerea mea cele mai faine ale acestui an.
Ar mai fi - aparute in acest an-: Repo man, Robin Hood [merita vazut], Clash of the titans, Killers, Iron man 2, Step up 3 [merita vazut], Remember me, The last song, The wolfman [merita vazut], The A-team [merita vazut], Leap year, When in Rome [merita vazut]

| cristian_1115 a răspuns:

Pentru fiecare persoana sint altfel de filme bune dar aici poti sa iti alegi care iti place http://www.cinemagia.ro/filme-2010.

| sunttigan a răspuns:

The last exorcism
resident evil 6
tamara drew