| XxDennise a întrebat:

Care sunt cele mai bune seriale pentru adolescenti?happy Fundaa!love struck

17 răspunsuri:
| AndreiCristi98 a răspuns:

Pariu cu viata...cel putin mie imi place...e tarrre

| IonutAxi a răspuns:

Iubiri secrete laughing

| XxDennise explică:

Bine, am de ales intre Vampires Diaries si Pretty Little Liars. care credeti ca este mai bun si mai palpitant.happy?

| deliamaria13 a răspuns:

Pretty little liars,the vampire diaries,the secret circle,family guy,the cleveland show,the nanny,bewitched,fresh prince of bel-air,gossip girl,new girl,the big-bang theory,how i met your mother,true blood,i hate my teenge daughter, one tree hill, american dad, simpsons, futurama si muuuulte altelehappytongue sper ca te-am ajutat

| andreeateodora a răspuns:

Pretty little liars e mai palpitant dupa parerea mea, si crede'ma, si misfits e genialwinking. sau ai putea sa te uiti la ambele episoade

| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5. Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You
26. Merlin
27. Sabrina- The Teenage Witch
28. Eastwick
29. Hex
30. Game Of Thrones

| mariacris98 a răspuns (pentru XxDennise):

Cu siguranţă "The Vampire Diaries".

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Penibile amandoua. Orice seriale is bune, depinde ce-ti place.Si cauta prin serialel americane gen "The Practice" "AS" sau "All Saints" un spital din Australia etc is multe faine le gasesti pe AXN, AXN Crime etc.Cauta si pe net nu numa la televizor. Sau unul foarte tare House M.D. Un doctor care e ironic, glumet da intotdeauna gaseste diagnostigul adevarat foarte tare serialu.Astea-s faine nu prostiile romanesti

| sergiu2 a răspuns:

Crede-ma daca vrei cel mai tare serial este ''desperate housewives'' are drama actiune comedie triler
chiar te rog sa te uiti
eu cand am terminat sa ma uit la el mi-am dorit sa il uit ca sa incep din nou sa ma uit
deci te rog uitate la el

| adryyy a răspuns:

Teen Wolf...categoriclove struck:Xlove struckwinking

| wild01heart a răspuns:

Teen Wolf ..categoric:X:X::X:X:X::X::X:X:X::X:X:X:X::X::X:X::X:X::*:*:*:*:*:*:*

| JulianaMark a răspuns:

Skins (U.S.) happy

| Elena_Gabi_1979 a răspuns:

Kyle xy.dar pacat ca nu au mai continuat si cu seria 4

| JuliaMihaela a răspuns:

American Horror Story, primul sezon e mai de adolescenti, iar al doilea e mai bolnav, fiind vorba despre un azil de nebuni...in ambele sezoane apare Evan Peters, care este super dragut. Ar mai fi Supernatural, mai paranormal. Eu m-am uitat la True Blood, nu stiu cat de serial pentru adolescenti e, dar mi-a placut. Are si faze mai "horror", si mai kinkyblushing, oricum, e destul de interesant.

| IonutzaAnonima a răspuns (pentru XxDennise):

Eu le-am vazut pe amandoua si sunt super, poti sa te uiti si la teen wolf, astea 3 sunt preferatele mele

| IonutzaAnonima a răspuns (pentru wild01heart):

Ii cel mai tare, dar mie imi plac si the vampire diaries si pretty little liars

| Colcer_Alexia_1994 a răspuns:

"The 100", cu siguranta.E pur si simplu suberb.