| AvalohAlyn a întrebat:

Ce seriale foarte bune stiti? Seriale cu adolescenti mai ales.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

TVD,PLL,Teen Wolf,Hemlock Grove,Gossip Girl, The O.C., Blue Mountain State, Skins, Awkward.Alte seriale bune:The Originals, Arrow, Lost, The Walking Dead, Bitten (2013),Helix

| Gregory a răspuns:

Salut! Mie, în general, îmi plac serialele de comedie. Preferatele mele sunt: ''Tru Calling'', ''Un bărbat bun la toate'', și ''Dădaca''. Păcat că nu mai sunt difuzate la noi în țară. Le poți găsi pe internet. Vizionare plăcută! happy

| DianaDiaa a răspuns:

El barco(vaporul)-aventura, sf oarecum, mister, dragoste, comedie.Are de toate.Actiunea se petrece in mare parte pe vapor, fiind sfarsitul lumii tot globul e acoperit cu apa.In fiecare episod se intampla ceva inexplicabil si nu ai cum sa te plictisesti.

| semyryan a răspuns:

Cel mai frumos serial pe care l-am vazut a fost Prison Break.

| Karinnaa a răspuns:

American Pie si Experiment X.

| Lisovski_Patrisia_2000 a răspuns:

Incearca the lost room, e mistic si are doar 6 serii