| A_2385 a întrebat:

Care va fi reactia lui martin(aurora) dupa ce ii va zice vicky ca isi ia adio? Fundaa si vot!(nu pot vedea episodul de azi)

Răspuns Câştigător
| UnícáááFátá a răspuns:

Va fi trist, si suparat pentru ca el o iubeste dar nusi da seama dupa un episod sau doua el merge dupa viky la teatru unde se intalneste cu ernesto vicky incearca sa-l uite pe martinj dar nu poate la sfarsit ei doi se casatoresc si au un copil impreuna funda?

2 răspunsuri:
| A_2385 explică:

Prefer un raspuns pentru ca merge greu sa vad episodul online!