| Andrush98 a întrebat:

Cat credeti ca o sa coste un bilet la filmul city of bones:the instrument supreme care apare pe 6 septembrie in cinema? dau funda celui mai bun raspuns si multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Depinde si de cinematograf... Cred ca Instrumente Mortale nu e 3D, deci poate sa coste intre 10 si 20-25 de lei cred. La mine este 10 lei happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10-20 lei

| LeahAduRose a răspuns:

Daca este de luni pana joi intre 52 si 57 lei iar daca este vineri sambata sau duminica intre 62 si 67 lei.