| Erika120192 a întrebat:

Cate episoade are serialul Dragoste si Pedeapsa pe Kanal D?

4 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Inca se filmeaza...iar numarul episoadelor in total nu s-a spus.Murat Yildirim ( Savas in Dragoste si Pedeapsa) a spus intr-un interviu anul trecut ca proiectul " Dragoste si Pedeapsa" e prevazut sa dureze 2-3 ani.Pana acum in Trurcia s-a difuzat 49 de episoade.Este un singur episod pe saptamana.

| ioana1704 a răspuns:

Nu stiu cate episoade are dar poti sa-l vezi pe net pe site-ul pe teava

| Destyny a răspuns:

65 sau 66

| WiKiPoKidgs a răspuns:

Nu stiu...dar incearca p linkul-ul http://dstoica.blogspot.com/......video.html

Aici sunt toate episoadele din film:D