| Laura11 a întrebat:

Cate episoade are serialul Lacrimi de iubire?(fundita)

9 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Vreo 200 si ceva dar nu se incheie in episoade ci intr-un film la final.

| CryFar a răspuns:

Nr. de sezoane 2
Nr. de episoade 200 fundahappy?

| DeedeDeX a răspuns:

Buna telenovela Lacrimi de iubire are 128

| anca_5063 a răspuns:

Faptul ca au filmat 200 de episoade pentru telenovela "Lacrimi de iubire" i-a facut peactori sa se apropie si sa devina o familie.Carmen Tanase isi aminteste cat de mult radea impreuna cu Bebe Cotimanis in timpul filmarilor...este dupa un site, deci cu siguranta are 200 de episoade.Pentu detalii acceseaza situl www.lacrimideiubire.ro.Funda?:D

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Hello.
Telenovela Lacrimi de iubire are 128 de episoade.

| 151220 a răspuns:

128 de ep.

| TheKid a răspuns:

200.Cu placere!

| TheKid a răspuns:

200.Cu placere!

| Alexutza0802 a răspuns: