| LoRdOfSeEtH a întrebat:

Caut acest film de cativa ani ()_() l-am vazut o singura data si nu il mai pot uita...( scuzati greselile gramaticale ) poate cineva sa ma ajute caut acest film in care este vorba despre o fata care este rapita inainte sa intre in masina ei si este dusa la criminal acasa unde este tinuta in subsolul casei, el ii canta la chitara si o hraneste, iar daca face urat o adoarme cu seringa, mai in colo dupa ce a avut o seara amoroasa cu ea ii da drumul la lant si o asteapta la etaj, pe jos este o folie de plastic si o aude cand urca daca ea ar fi incercat sa fuga o omora dar ea nu a fugit si a vrut sa ramana cu el dar el a lasat-o sa plece, politia a intrebat-o unde a fost si i-au povestit ei cine este cu adevarat omul care a rapit-o iar ea i-a dus la casa unde ea a fost tinuta si cam atat stiu din film, daca poate cineva sa ma ajute lasati un comentariu

Răspuns Câştigător
| Superman1243 a răspuns:

Din descrierea ta acesta pare sa fie filmul: http://ifilmfeatures.com/......full-movie
Sper ca te-am ajutat si vizionare placuta!;)
P.S: Pare fain filmul :D

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

The Frozen Ground