| CosminRaul05 a întrebat:

Caut un episod mai vechi din schimb de mame nu-l mai găsesc nicăieri, știu numele familiei si orașul, familia Șopârlă din Ramnicu Vâlcea. Stiti?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cosmin da un email celor de la prima tv sau pe ce post se difuzeaza aceasta emisiune si roaga-i daca iti pot dau un link pe canalul lor de Youtube daca au postat aceasta emisiune
Sau daca iti pot da videoul cu aceasta emisiune
Sunt destule siteuri mari de upload unde se pot urca gratuit si fara cont fisiere mari de 1 Gb, 2Gb etc

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce parere ai de faptul ca una din regulile TPU spun ca sa nu pui o intrebare de doua sau mai multe ori?

| Brizbriz a răspuns:

Familia Soparla e de fapt Dragnea si Viorica Dancila, ambii sunt in mod clar soparle

| Salontanul a răspuns (pentru Brizbriz):

Stii ce-i curios la voi astia de "driapta"? Aveti ce aveti cu Dragnea (si-a luat doua condamnari si gata. A platit.), cu Dancila, dar nu aveti nimic cu Iohannis care are o sentinta pentru fals si uz de fals si n-a fost cumparator de buna credinta, si n-a platit pentru asta. Orice om normal cu o asemenea sentinta intra in puscarie. Sa nu mai punem ca mai are o casa pierduta in instanta ca a fost luata ilegal! Nu aveti nimic cu Citu care a avut o padure intr-un loc si a schimbat amplasamentl (numai el stie cum!) intr-o zona cu arie protejata. Nu aveti nimic cu Orban care primeste bani multi ca este consilier la o firma. Nu aveti nimic cu Basescu, fost turnator la securitate, care si-a dat casa, cand era primar, in mod ilegal si a luat pamanturi pentru care se face o ancheta ca-s ilegale. Fica-sa este si ea condamnata in prima instanta si nu-i lamurita treaba ce bani a luat pentru a se cumpara ALRO Slatina de catre rusi. Tare nu inteleg!

| SharpEagle a răspuns (pentru Salontanul):

De acord, plin de hoti. Dar nimeni nu l-a putut egala pe Dragnea in impertinenta, aroganta, ostentatie, mizerii cu ranjetul pe buze si atitudine de vataf gretos.

| Salontanul a răspuns (pentru SharpEagle):

Iohannis este pe primul loc. El impreuna cu Forumul Democrat German din Romania s-au declarat urmasi ai Grupul Etnic German (GEG), organizatie de sorginte fascista din anii razboiului, si au preluat casele confiscate de la fascisti. Nicaieri in Europa nu s-a intamplat asta. Dragnea n-a facut intermedieri de vanzare copii, Dragnea n-a luat case ilegal si, Dragnea, nu s-a imbogatit din meditatii pentru care nu a platit impozit. Nu s-a imbogatit nici din chiria pe case luate ilegal, chirie ce n-a returnat-o si acum ne ranjeste (ca nu stie sa zambeasca) considerandu-se cel mai bun presedinte de tara. Sa nu mai spun ca in primii ani de mandat Iohannis a fost un presedinte turist. Sa ne reamintim episodul cand era locul gol in Parlamentul European si el era in vizita in Italia cu "capra" dupa el. Dragnea este mic copil pe langa acest imbecil care l-a ales pe Citu prim-ministru si a facut cea mai mare datorie din istoria Romaniei intr-un timp atat de scurt. Sa nu uitam ca el ar trebui sa fie presedintele tuturor romanilor si a iesit in piata sa sustina un partid. Etc.

| Brizbriz a răspuns (pentru Salontanul):

"acum 19 ore | Salontanul a răspuns (pentru Brizbriz):
Stii ce-i curios la voi astia de "driapta"? Aveti ce aveti cu Dragnea (si-a luat doua condamnari si gata. A platit.), cu Dancila, dar nu aveti nimic cu Iohannis"

gresesti, detest SERIOS toti politicienii

PSD hoti RAU si imbecili nenorociti (Viorica Dancila... PE BUNE?!? CUM DRACU' cineva atat de urata, grasa SI PROASTA ajunge in mijlocul tembelizorului?!?)

PNL hoti SI MAI RAU, nu o sa uit toata viata Crin Antonescu, care el si TOT PNL-ul (deci, inca odata, TOT PENELEU') au boicotat legile propuse de ei insasi, pentru ca nustiuce alianta de rahat s-a destramat, deci, in mod clar ii doare in cot de poporul roman, ii intereseaza NUMAI puterea... Iohannis are nustiuce rahat de sentinta, PE BUNE?!? DE AIA NU MAI PLOUA DE AIA, cand in mod EVIDENT E RETARDAT! dupa felul cum vorbeste, face pauze continuu ca sa isi poata aduna gandurile ca altfel nu ar stii ce sa spuna, chestie specifica retardatilor

USR, aveam parere buna, pana cand am aflat ca sunt Davos, si deci vor sa ne faca nazisto-comuisti pe toti, ceva de genul asta:
https://news.knowledia.com/......6676b88ebd

| Salontanul a răspuns (pentru Brizbriz):

Sunt perfect de aceeasi parere cu tine, doar ca eu remarcam faptul ca te-ai referit cu ura doar la o parte a esicherului politic. Stii care-i greseala fundamentala a poporului roman? Alege mereu aceleasi partide. Daca un partid ca PNL-ul sau PSD-ul ar vedea ca s-ar duce dracului precum PNTCD-ul, n-ar mai face tampenii cand vin la putere.

| Brizbriz a răspuns (pentru Salontanul):

Asa E

| oglindasultanului a răspuns:

Chiar exista familia "soparla"?