| RoxanaElena007 a întrebat:

Ce anime-uri recomandați începătorilor? Momentan sunt la sezonul 2 din Mha și mi se pare destul de ok, însă vreau sa vad și altele pe care voi le recomandați happy

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Naruto, Death Note

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Iti recomand cateva din ce imi aduc eu aminte ca mi-au placut foarte mult, ca am vazut foarte multe anime-uri.
-Hunter x Hunter(va ocupa mereu primul loc in topul meu pentru ca este foarte bun, varianta din 2011 sa urmaresti ca este mai bine desenat)
-Death Note
-Mo Dao Zu Si(acesta este donghua, doar ce l-am terminat, mai am un ultim episod din sezonul 3 care trebuie sa apara duminica, este primul donghua pe care l-am vazut, ce pot spune, este MASTERPIECE).
-Vampire Knight
-Kamisama Kiss
-Erased
-Kimi No Iru Machi
-Nana
-Kakegurui(ambele sezoane)
Momentan atat, urmareste-le pe acestea si daca mai vrei recomandari poti sa imi lasi mesaj in privat.
Vizionare Placuta!

| TitoJacksana a răspuns:

Toata seria Dragon Ball, efectiv o s-o iubești după 3-4 episoade

| transcensionx a răspuns:

? sferadragonului
? gardianulluminariului
? notaevaporării
? războiulhranei
? anihilareademonului