| HandaSei a întrebat:

Eu unul mă uit destul de mult la filme/seriale/anime, deci pun mare accent pe video player-ul în care le rulez... prin urmare aș vrea să vă întreb și pe voi ce video player folosiți și evident dacă-l recomandați!?

Eu momentan folosesc Splash player de la Mirillis, de care personal sunt destul de mulțumit, dar sunt destul de curios totuși dacă există și altele mai interesante! ^.^

Nu mă interesează cele gratuite, sau mai știu eu ce tâmpenii de prin Apps Store... toate sunt praf!

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

VLC