| ILoveRain a întrebat:

Ce Animeuri Imi Recomandati?

Ca Sa Aveti O Idee : M`am Uitat La : Vampire Knight, Sola, Fairy Tail, Hell Girl, Ghost Story, Naruto/Naruto Shippuden, Elfen Lied, 11eyes, Tokyo Mew Mew XD, Death Note si Bokura Ga Ita.

P. S. Nu vreau liste interminabile de animeuri luate la intamplare de pe net -.-"

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Unele foarte bune si complete ar fi: Heroic age, hunter x hunter ( asta are si ova ), full metal alchemist, mobile suit gundam 00 doar 00 celelalte sunt cam nasoale, ar mai fi hellsing ( nu l-am vazut in intregime dar era destul de nice ) One piece iar e genial. Si cam atat.

| EleonorM a răspuns:

Nu sunt foarte inebunita dupa desenele japonezi insa iti recomand Ao no Exorcist. Mi-e una mi-a placut. http://animekage.com/anime/ao-no-exorcist/ apare cate un episod duminica.

| DevylPushtan a răspuns:

Cu siguranta One Piece, Bleach si Galactic Fotball tongue