| IntroducNume123 a întrebat:

Ce beneficii ai daca iei abonamnt hbo? In afara de calitate.

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Îți crește pensia cu 20% și primești tichete de vacanță...

Ce beneficii poți să ai în afară de accesul la conținutul de pe platforma HBO?

| IntroducNume123 explică (pentru johnnny123):

Pai am acces la ele si fara sa dau bani, vreau sa aflu ce beneficii am fata de unul care nu plateste si se uita direct de pe net, calitatea? doar atat?

| johnnny123 a răspuns (pentru IntroducNume123):

"Unul care nu plătește și se uită direct de pe net" fură.
Atunci când plătești serviciul, ai beneficiul că nu furi.

| blackann a răspuns:

?

| SasaSasa2000 a răspuns:

Adică?
HBO Max nu prea are multe de oferit, acum depinde ce îți place, dar te rog explica mă bine la ce te referi.

| IntroducNume123 explică (pentru SasaSasa2000):

Adica ce beneficii ai daca platesti 50 lei pentru hbo comparativ cu a nu plati si a te uita pe internet?

| wrestling2001 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Calitatea e mai buna daca faci abonament fata de ce gasesti pe internet? merita?

| WilliamsDavid a răspuns:

Puteți vedea ce doriți