| Theo94 a întrebat:

Ce credeti despre serialele de tip sitcom "Friends" si "Seinfeld" am vazut ca sunt destul de populare?

Merita sa fie urmarite si astazi?

Răspuns Câştigător
| MugiPericol a răspuns:

Le-am vazut pe amândouă si sunt genul usor de urmărit. Friends are o poveste mai buna si abordeaza teme mai sensibile te atasezi mai mult de serial. Seinfeld este "serialul despre nimic" fiecare episod este despre altceva si nu exista implicari emotionale. Ambele amuzante dar cu sens al umorului diferit

15 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca iti plac sitcom-urile, da.

| sofisis a răspuns:

Dragute. Merita. Eu prefer Roseanne ( desi vechi, super), Reba, Fresh prince of Bel Air

| oglindasultanului a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata caracterele alea.

Răspuns utilizator avertizat
| KR0N5TADT a răspuns:

Merită. Sunt și vor fi mereu de actualitate.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Meh. Gusturile nu se discuta.

| PieptulPuiului a răspuns:

Plictisitoare. Merita daca ai un umor mediocru. Sau daca te uiti la seriale semi-adormit si nu vrei sa fii nevoit sa gandesti prea mult. Atunci da, cred ca pot fi comfy.

| KR0N5TADT a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Dacă și Seinfeld conține umor de nivel mediocru...

| PieptulPuiului a răspuns (pentru KR0N5TADT):

Nu, e un serial pentru genii. De aia e atat de popular. Toti Einsteinii se uita.

| KR0N5TADT a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Îhî. Nu se compară cu serialul turcesc pe care îl adori.

| PieptulPuiului a răspuns (pentru KR0N5TADT):

Nu ma uit la seriale. Nu mai am 14 ani.

| goguPatent a răspuns (pentru PieptulPuiului):

In marinimia dumnevoastra de peste mediocru ne recomandati un serial de comedie care va gadila cele mai inalte cote de inteligenta? Faceti un bine si la prostii care se uita la Friends. Multumesc.

| juljewel a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Zici ca sunt plictisitoare, dar nici nu dai alte variante. Eu chiar sunt curioasa ce tv showuri ti se par mai bune.

| Dgecko a răspuns:

Recomand si Two and a Half Men, mi se pare mult mai bun decat cele enumerate, cel putin pana cand paraseste Charlie serialul.

| andra20321 a răspuns:

M am uitat la Friends in cele mai grele momente ale mele. Am ajuns sa iubesc serialul asta si facea partea din rutina mea, nu mi venea sa cred ca l am terminat, am izbucnit in plans... e comic, mereu apare cate ceva, mereu se intampla vreo nebunie intre personaje, situatii hilare. Eu ti l recomand din toata inima! L am vazut acum 3 ani... si acum cand sunt trista ma pun cu un iaurt si bag un episod random ca sa ma simt mai bine.