| MeGhosta a întrebat:

Ce credeti despre Titanic 2 Jack se intoarce >:? http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU mie mi se pare interesant si fara niciun sens...;))

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Acest trailer e un fals...nu este asta actiunea filmului.nu are nici o legatura cu originalul film "Titanic"... un film de duzina.

2 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

De unde se intoarce? Din morti? Zombi?
Se intoarce si fata? Parca filmul s-a terminat cu ea fiind batrana si murind, daca nu ma lasa memoria.
Sau partea doi e despre viata lor din lumea cealalta?
Chiar fara niciun sens.
Dar daca e cu zombalai am sa-l vizionez si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.era frumos daca revenea dupa 2, 3 5 ani si erau din nou impreuna :Xlove struck happy