| cr4zymutu a întrebat:

Ce desene animate mai tineti minte in afara de jack piratul cel teribil, viata cu louie, familia tofu, orasul porcilor, diabolik, road runner, copii de la 402, ce-i cu andy?, spioanele, laboratorul lui dexter si jim button mai stiti? vreau sa fac un site si vreau sa mai stiu ce desene vechi mai vreti

5 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Wunchpunch, mucha lucha, Testoasa Franklin, curaj cainele friocs, robo gandacelul, johnny bravo love struck ce frumoase erau...love struck

| matadoru a răspuns:

Lumea lui bobby, galaktic football, pisoiul eak, familia de ce, si mai erau niste desene cu niste caini agenti secreti sau ceva de genul dar numai stiu cum se numeau.

| 8paulica a răspuns:

Witch, simsala grim, nils holgerson... cam atat ca leai zis pe toate, apropo carei siteul?

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Mai erau Pisoiul Eak (parca! ), Lumea lui Bobby, familia de ce (s-a mai zis) imi placea mult, Zambetul lui Sharane ( nu mai stiu sigur cum se scrie tongue ), Peter Pan, Gadget si gadgetini laughing) (nu mai stiu sigur cum era), aaa mai era Printesa Sissi laughing)... cam atat cred tongue
Ce chestiee! Am 17 ani, aproape 18 si tot copil am ramas! Mi-am amintit o gramada de desene animate! happy