| Dimache_Maria_1972 a întrebat:

Ce e mai infricosator un thriller sau un horror? Ma refer la filme. happy

Răspuns Apreciat de Editori
| Dascalu_Rareş_2000 a răspuns:

Filmele horror sunt mai infricosatoare prin actiune... cele triller sunt infricosatoare prin suspansul ce ti-l provoaca
Filmele horror sunt mai recomandate daca vrei sa te sperii sau sa sperii pe altii...(recomand the conjuring 1/2)

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un film horror.

| Aslam a răspuns:

Cred ca horror. happy

| ĂlaRău a răspuns:

Depinde de ce te inspaimanta pe tine si de calitatea filmului.

| Adiq a răspuns:

Personal cred ca un film horror.

| ZuppyDoxi a răspuns:

Pe mine, mai mult ma înspăimântă un film horror. Dar depinde de temperamentul tău.