| npetcu90 a întrebat:

Ce episod a fost azi din zeke and luther? descriere daca nu stiti titlul.

Răspuns Câştigător
| meoww a răspuns:

Stai ca ma gandsc thinking aa pai o fost ala in care zeke and luther sunt obligati sa lucreze la politie ca sa vada cat de greu ii si apoi luther ajunge super bun si il promoveaza si de aici nu mai stiu laughing))

2 răspunsuri:
| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

Zeke and luther sunt obligati sa lucreze la politie ca sa vada cat de greu ii si apoi luther ajunge super bun si il promoveaza :p

| gabriel21212 a răspuns:

zeke and luther sunt obligati sa lucreze la politie ca sa vada cat de greu ii si apoi luther ajunge super bun si il promoveaza