| David09998 a întrebat:

Ce episod si sezon este cand e secvența aia cu Bobita si Dorel si Giani cand erau mafioți si Bobita era sefu si dupa aia se trezeste ca era un vis?

3 răspunsuri:
| Adina5 a răspuns:

Episodul 7, sezonul 6.

| David09998 explică (pentru Adina5):

E pe tiktok daca scrii Mafia schiliana de la tiktokeru Dinastystudio si sunt ei îmbrăcați in haine de alea ca mafia. Iti dai seama ce episod este? Ca asta nu este e mai nou cred ca 15, 16

| David09998 explică:

In care se numeste Mafia schiliana e de pe tiktok la un om daca scrieti mafia schiliana las fierbinți apar ei îmbrăcați în costume de mafioți. Ce episod este ala? Despre asta vorbesc