| baubau_9290 a întrebat:

Ce fel de filme preferati? dati si exemple :d

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Adolescenti:Step Up(1, 2), You Got Served, Stomp The Yard, Eurotrip, Sleepover, Adolescenti Normali, Harry Potter, HSM, Camp Rock, Bring it on:All or Nothing, Princess Protection Program
Actiune:Fast and Furious
Dragoste:Amurg(Saga), Remember Me, A walk to remember, The hottie and the nottie, My Mom's New Boyfriend, P. S:I love you, Another Cinderella Story, Hannah Montana The Movie, Casanova, She's out of my league, Kites
SF:Avatar
Comedie:American Pie, Bride wars, The house bunny, Just my luck
Horrorbig grinrag me to hell, Saw(toate), Final destination(toate), Anaconda, Shutter, The unninvited, My bloody valentine, Mirrors, Friday 13th, The eye, The grudge, The box, Room 1408, Dead, The crazies, Knife Edge

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Filmele de actiune, de dragoste, drame romantice, filme de cinemateca. Pot fi vechi sau noi, dar exclus fictiuni, groaza, razboi.

| cristi202 a răspuns:

Cele care la sfirsit nu iti dau impresia ca ai pierdut 1, 5 ore din viata pe degeaba. Cele de pe urma carora ai ceva de invatat. Cele care au "miez", iti ofera ceva, nu te lasa la urma cu mintea si inima goala si plictisita.
O mica lista:
Forrest Gump
Cast away
Gladiatorul
Braveheart
Tears of the Sun
Lista lui Schindler (toti cei cel-au vazut au spus ca e un film extraordinar! - si chiar e.)

| SeRcOoLbOy a răspuns:

Comedie: ca UP, "vrei sa te insori cu mine", o noapte la muzeu, epic movie

| Betyyyy a răspuns:

Imi plac cel mai mult filmele de comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador dramele romantice
de filmele astea cred ca a auzit toata lumea: a walk to remember, the notebook, if only, sweet september...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme romantice sau seriale(nu stiu sati zic acum exemple) filme de groaza(anaconda(care il stie toata lume))si nu mai stiu...comedii romantice, comedii., filme indiene(triunghiul dragostei, prietenul meu elefantu, lantul amintirilor:astea sunt doar cateva insa sunt multe)sper ca am raspuns destul de korekt la intrebare... te pup:*pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de groaza!big grinimi plac la nebunie!

| zerozero a răspuns:

Uite o lista cu cele mai bune filme care le-am vazut eu:

Eurotrip
The kiss of the dragon
Hitman
Cast Away
Chaos Theory
Robinson Crusoe
A man apart
Twin Dragons
Big Stan
She's out of my league
Rumble in Bronx
Eight Below
I spy
The last legion
Romeo must die
Kick boxing
Bet your life
Wanted 2008
New police story
King Kong 2005
The scorpion
Triple X
50 first dates
The butterfly effect (1, 2, 3)
The Hangover
The Invisible
Just visiting
Analize this
Analize that
Meet the parents
Meet the fockers
Rat Race
Knowing
17 again
Along came poly
Miss march
Just married
Rush Hour (1, 2, 3)
Time Changes
The nines
X-men Wolverine
Mr. and Mrs. Smith
10. 000 BC
RV
Le bullet
Black Knight
Van Wilder (1, 2, 3)
Bruce Almight
Rob-B-Hood

Vizionare placuta! happy

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Comediile si aventurile. le ador.

Pa, pa.

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Imi plac cele romantice.Ca de exemplu Twilight, New moon, si mai apare si eclipsebig grin

| IceBlood a răspuns:

Cu vampiri romantice drama si unele comedii

| KiduJoJole a răspuns:

Cele Funny (Toate filmele cu American Pie happy )
Cele un pic Horror (Draculadevil )
SF-Romantice (toate filmele Twilight blushing - Twilight new moon, twilight original si cele care vor urmawinking Twilight eclipse si raza de zori)
Si un filmulet care imi place mie Paulie happy un film funny despre un papagal vorbitor laughing