| AIexandra a întrebat:

Ce film alegeti dintre " Lupul de pe Wall Street", " 12 ani de sclavie" si " Eu, frankenstein"? -.-

7 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Eu aş alege 12 ani de sclavie. este foarte interesant, mai ales că este bazat pe o poveste reală. dacă îţi plac dramele, chiar ţi-l recomand.
Lupul de pe Wall Street nu este cine ştie ce. tot filmul vezi numai sex şi droguri, de aceea este şi interzis minorilor. mie sincer nu prea mi-a plăcut. singurul lucru bun din film este Leonardo DiCaprio.
şi Eu, Frankenstein este drăguţ, merită văzut, dar nu se compară cu 12 ani de sclavie.

sper că te-am ajutat. happy

| Lynna a răspuns:

Eu, Frankenstein. Chiar vreau sa il vad.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lupul de pe Wall Street, are si ceva comedie in el

| faramatania a răspuns:

12 Years A Slave (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I, Frankenstein (2014)
Gen film : Acţiune, Fantastic, SF
Am auzit cateva laude pe baza lui.
Eu ti-as propune daca il alegi pe "I, Frankenstein" sa-l vezi si pe "Van Helsing 2004"

| dragodana a răspuns:

Salut! Aleg "12 ani de sclavie". Dintre cele enumerate de tine asta merita vazut.Cred ca va castiga oscarul. Dintre ultimele vazute recomand "47 Ronin"(cu Keanu Reeves.Inspirat dintr-o poveste reala) si "Star Trek:into Darkness"(daca vrei ceva de actiune).

| Sava_Cristi_1999 a răspuns:

12 ani de sclavie.