| Minge707 a întrebat:

Ce film de bataie stiti gen ""never back down; fighting; karate kid; undisputed" cum nu stie nimic si il invata sa lupte si ajunge mare gen din asta, dar sa nu fie foarte vechi.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Blood and bones este cu cel ce a jucat in Undisputed 2 Michael Jai White si Green street 1, 2, 3 in care joaca Scott Adkins ( Boyka din undisputed). Asta sunt singurele la fel de genul asta. Bafta!

| suffarstar a răspuns:

Fighter in the wind

| Marius_Dragusanu_1990 a răspuns:

Never back down 2 zic si eu laughing desigur daca nu l-ai vz deja