| Adde99 a întrebat:

Ce film mi-ați recomanda de genul : Horror / Comedie / Drama / sau filme mișto. Dau fundă celui mai bun film.

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Trebuie sa vezi ''Orphan'' e fooaarte fain e ceva intre psihologic si horror. Merita vazut happy Ceva romantic daca nu ai vazut. mie mi-a placut enorm de mult ''LOL'' big grin

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Horror:Insidious 1 și 2, Case 39, The Unborn, Martyrs, Jug Face, Antiviral
Comedie:Grown Ups 1 și 2, The Hangover (seria),Scary Movie (seria), The Haunted House, The Dictator, Sex Drive, Bad Teacher
Dramă:Cold Comes The Night (2013 - crimă, dramă, thriller), The Kings Of Summer (2013 - comedie, dramă), The Grandmaster (2013 - acțiune, biografic, dramă), Disconnect (2012 - dramă, thriller)

| ParadiseCaroline a răspuns:

Priest 2011
Taken
The Mortal Instruments
The Last House on Left
The last samurai
A love song for Bobby long(super e o drama reusita)
Drag me to hell(horror)
Si ultimul film vizionat care mi s-a parut genial, cu toate ca e in franceza i-am dat o sansa si nu am regretat se numeste Priceless sau Hors de Prix.

| Foxglove13 a răspuns:

The conjuring, another american haunting, insidious, drag me to hell

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Deavil dead, dead souls, the curse of chucky.devoured.(de groaza)