| Diaa1 a întrebat:

Ce film recomandati pentru vineri seara?

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Vineri 13.

| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Fenomene Stranii, de la 10:00 noaptea parca... Pe Discovery.

| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Fenomene Stranii, de la 10:00 noaptea parca...

| AnAsTaSiUcA a răspuns:

Fenomene Stranii, de la 10:00 noaptea parca... Pe Discovery

| Scuturici a răspuns:

Iti spun la ce ma uit eu de obicei vineri seara. Majoritatea sunt de groaza: Grudge, The legend of bloody Marry, Fright Night, Never Cry Werewolf, Underworld, Twilinght, Harry Potter, Red Riding Hood, Saw, They, Poltergeist(cel mai tare). Cred ca filmele de groaza in seara de vineri, popcorn cu unt, suc cat incape, eu singurica in camera mea intunecata si cu o patura subtire aruncata peste scaun face o noapte ideala laughing O noapte placuta (sau poate ca nu) rolling on the floor

| kitishor a răspuns:

Azi. sa te uiti la 20:00 sau 20:30 la romanii au talent pe ProTV sau daca film... Titanic happy

| kitishor a răspuns:

A da sau filme de groaza ti-l recomand : The grudge, Ultima casa pe stanga. Cu lumina stinsa, pungi de popcorn pe canapea happy laughing

| tweety08 a răspuns:

Safe house

| Bo0oGhy a răspuns:

Eu nu ti-as zice sa vizionezi un film ci sa te uiti la o emisiune de divertisment cum ar fi ro*ani au t*l*nt vineri la 8:30

| Bo0oGhy a răspuns:

Eu nu ti-as zice sa vizionezi un film ci sa te uiti la o emisiune de divertisment vineri la 8:30