| anonim_4396 a întrebat:

Ce film va marcat?

14 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Twilight, toate filmele.

| Rayyy a răspuns:

Bună
"500 Days of Summer" a fost un film pe care l-am revăzut în jur de zece ori, totul datorită faptului că mă regăseam perfect în personajul principal. Un alt film impresionant a fost "The Lovely Bones", care este o dramă destul de marcantă despre moarte şi viaţa de apoi.

| Andrei233 a răspuns:

Rescue Dawn

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

The Lovely Bones

| YusukeUrameshi a răspuns:

Hmm...Roob-b-hood joaca jackie chan el cu unca un actor nu il cunosc sunt niste spargatori si fura un copil si trebuie prin multe imperuna dar trebuie sa dea copilul si in acea parte chiar iti da o lacrima este emotionata

| criisz a răspuns:

Walk to remember.
dar de cand am vazut serialul "Jurnalele unui vampir" sunt parca obsedata, abia astept sa inceapa seria a 3-a

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Titanic

| Zoxxx a răspuns:

If only
500 Days of Summer
Remember me
Heartbreak Library

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"... va marcat pe voi?" Cu cine ai facut gramatica limbii romane? Poti spune cumva "va marcat pe ei"? Oricum, daca totusi ti-as raspunde la subiect, raspunsul meu ti-ar salva viata, sau ti-ar rezolva o problema de viata importanta? Pffff!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe dar nu-mi le amintesc acum pe toate.In ultimul timp nici nu prea m-am uitat la TV.Mi-a placut foarte mult serialul''Jurnalele Vampirilor'' si m-a marcat intr-un fel.La fel si''Mesaje de dincolo'', mi-a placut foarte mult.happy

| Valenttina a răspuns:

Pe mine sincer m-a marcat filmul "Drag me to hell". http://www.youtube.com/watch?v=BUZTybLlWKI. Intr-adevar este un film de groaza.Este foarte frumos si cateva secvente inspaimantatoare. Daca nu l-ai vazut iti recomand sa te uiti.Iti va placea. Uita-te si la trailer e suuper >:). :*funda?

| Lussy2 a răspuns:

Twilight nu stiu de ce A da funda please

| Papaa a răspuns:

Gone with the wind
Titanic
Angels of justice

| RaPiDiStU_7379 a răspuns:

Valentina daca filmul Drag me to hell te-a speriat înseamna ca dacă te uiți la The Exorcist faci pe tine de frica! (fara suparare