| RazZor_9900 a întrebat:

Ce filme bune imi recomandati? In special comedie

3 răspunsuri:
| Stefanistaaa a răspuns:

In primul rand, clar "Scary Moovie", apoi "Paul. Un extraterestru fugit de acasa", Acasa la Coana-Mare 3, Tu, din nou, La bani la cap la oase, Frate si sora, Cumplit de fericita, etc.
fuda? :d

| casy99 a răspuns:

The hangover, the exorcist(e si horror dar te prapadesti de ras)

| SlimShady_2126 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda mai multe filme organizate in grup:Honor/Comedy Killer Pad Comedy/Parody SuperHero Comedy/Parody Meet The Spartans Comedy/Meet Comedy(recomandat You Don't Mess With The Zohan o comedie frumoasa)