| BlackRainbow a întrebat:

Ce filme care sa contina ca actiune principala cursele ilegale de masini stiti? [ In afara de Fast and Furious]

3 răspunsuri:
| Roby1992 a răspuns:

Death.Race primul este cu Jason Statham
Death.Race 2

| Roby1992 a răspuns:

Gone in Sixty Seconds

Un veteran in furtul masinilor de lux, este fortat sa revina in lumea pe care a abandonat-o de mult de dragul fratelui sau mai mic. Trebuie sa fure 50 de masini de lux intr-o noapte pentru a salva viata fratelui sau, care din neglijenta si naivitate este tinut ostatic de unul dintre cei mai periculosi criminali din zona. Pentru asta incepe sa isi adune vechea gasca pentru ca singur nu ar fi avut nicio sansa. Un film extrem de bun, care ii are in rolul principal pe Nicolas Cage si Angelina Jolie.

| Quest a răspuns:

Tokyo Drift!